Pakiş Denetim ve Danışmanlık A.Ş.

HAKKIMIZDA

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLUN

Hakkımızda

Muhasebe ve Mali Danışmanlık sektöründe 1956 yılından bu yana faaliyetini sürdüren PAKİŞ, hizmet verdiği sektörlerde kalite ve devamlılık kriterlerini esas alarak günümüze kadar varlığını sürdürmüştür. Geçen süre içinde mesleğin ve ticaret hayatının değişimine tanık olunmuş ve hizmetlerimizde bu değişime öncülük edilmiştir.


PAKİŞ DENETİM VE DANIŞMANLIK A.Ş. olarak bizler, konusunda uzman çalışanları, farklı alanlardaki profesyonel çözüm ortakları ve lider yönetim kadrosuyla geçmişteki tecrübelerini mevcut teknolojik imkanlarla harmanlayarak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçladık. Bu amacımız doğrultusunda her türlü altyapı ve donanım imkanları kullanılarak yeri ve yabancı müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ticari hayatın içinden gelen yöneticilerimiz sayesinde, müşterilerimizin firmamızdan beklentilerini çok iyi biliyor ve bu doğrultuda hizmetlerimize yön veriyoruz. Bize göre, firma sahipleri kendi işleri ile ilgilenmeli ve hizmet verdiğimiz konularla ilgili zihinlerinde soru işareti kalmamalıdır.

Faaliyette olduğumuz yıllar boyunca hizmet verdiğimiz müşterilerimizin firmamıza duydukları güven, en değerli sermayemizdir. Zamanın şartlarına göre hızlı bir değişim içinde olan sektörümüzde, sahip olduğumuz bilgi birikimini, teknolojik enstrümanlarla destekleyerek müşterilerimize en hızlı ve uygun biçimde hizmet vermeye devam ediyoruz.